ПрАТ

Основним напрямком діяльності Товариства є організація і проведення виставок та презентацій. У рамках виставкової діяльності щорічно проводиться виставка ЕлітЕКСПО. ЕлітЕКСПО – єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Адреса и телефоны

Новости и акции

«ЕлітЕКСПО. Зима» з 7 по 10 грудня у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Вже зовсім скоро, з 7 по 10 грудня, Львівський Палац Мистецтв перетвориться на Палац неповторних витворів ювелірного мистецтва, а кожен відвідувач матиме 4 дні для пошуку необхідної «родзинки» до свого щоденного іміджу, подарунків для рідних і друзів з розмаїття колекцій виготовлених як в Україні, так і за її межами.

"ЕлітЕКСПО. Зима"- єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

Цьогоріч в рамках виставки, напередодні Дня Св.Миколая, відбудеться наймасштабніший фестиваль подарунків. Безліч розіграшів та цікавих семінарів від зіркових спікерів очікують на всіх відвідувачів

Ми чекаємо на Вас з 7 по 10грудняу Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) на «ЕлітЕКСПО. Зима»

Щиро сподіваємося, що виставка принесе користь та справжнє задоволення.

Детальна інформація та повна програма супутніх заходів виставки на сайті: http://www.galexpo.com.ua/elitwinter/

https://www.facebook.com/elitekspo

30 ноября 2017
Создание сайта  — студия «Март»

Телефоны:
(096) 798-12-75,
(044) 360-21-47,
(050) 962-76-10,
(063) 616-45-12

Viber: 0631457887

E-mail: zolotishko.ua@gmail.com

Контактная информация